Miło nam ogłosić, że agencje www.KampanieSEO.pl oraz www.TeamSolution.pl dołączyły do grona naszych sponsorów. Dzięki współpracy świetlica Fundacji Dar Serca została wyposażona w nowy sprzęt, który usprawni działanie. Porządny laptop i kilka praktycznych gadżetów wprowadzi normalność w wielu aspektach, chociażby w komunikacji mailowej. Mamy nadzieję, że otworzy również możliwości dotyczące pozyskiwania nowych darczyńców i sponsorów.

Kilka słów na temat Team Solution oraz Kampanie SEO.

Team Solution jest firmą zajmującą się tworzeniem profesjonalnych stron www oraz sklepów internetowych. Od wielu lat dostarcza wysokiej jakości rozwiązania dla firm. Projektowane serwisy internetowe oparte są o autorski system CMS, który umożliwia sprawne i intuicyjne zarządzanie witrynami oraz promocję z wykorzystaniem wszelkich możliwych kanałów w obrębie marketingu internetowego.

Kampanie SEO zajmuje się głównie pozycjonowaniem stron internetowych w Google. Działania agencji reklamowej charakteryzują się wysoką skutecznością. Ponad 10-cio letnie doświadczenie w pozycjonowaniu oraz innych formach promocji pozwala zapewniać klientom efektywne rozwiązania marketingowe. Firma działa zarówno na rynku polskim jak i w skali globalnej.

Cieszymy się, że nasza fundacja otrzymuje wsparcie od dynamicznie rozwijających się firm. Dziękujemy i zapraszamy kolejnych sponsorów do współpracy!